Rejestracja
ZAMKNIĘCIE REJESTRACJI 13 STYCZNIA!
Patronat
Patronat Honorowy nad Mobile Trends Awards objął Pan Marek Sowa - Marszałek Województwa Małopolskiego
Sponsorzy
Allegro zostało złotym sponsorem MTC2014
Facebook
Śledź nasz profil, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami fb.com/MobileTrendsPL

PRZEJDŹ NA STRONĘ AKTUALNEJ EDYCJI

Mobile Trends Awards 2013

Nagrody Mobile Trends Awards przyznawane są corocznie przez kapitułę konkursową. W jej skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii zaproszeni do współpracy przez organizatorów. Podczas gali zostaną wręczone nagrody dla około 80 różnych firm (16 kategorii + wyróżnienia).

Patron honorowy gali Mobile Trends Awards:


Wyniki Mobile Trends Awards 2013


16 stycznia 2014 roku w Krakowie odbędzie się gala wręczenia prestiżowych nagród dla branży mobilnych technologii – Mobile Trends Awards. Najlepsze firmy i instytucje otrzymają statuetki w 16 kategoriach. Nagrody Mobile Trends Awards zostaną przyznane po raz trzeci. Podczas poprzednich edycji zostało wyróżnionych około 130 projektów. Ze zgłoszonych firm zostaną wyłonione nominacje, z których Kapituła Konkursowa, wybierze zwycięzców. Nowością w tym roku jest głosowanie internautów – każdy będzie mógł oddać głos na swój ulubiony projekt lub firmę! Zwycięzcy głosowania internautów, otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce i statuetkę.

Udział w Mobile Trends Awards to świetna okazja dla wszelkich agencji reklamowych i interaktywnych, startupów, portali internetowych, firm dostarczających treści na urządzenia mobilne, producentów aplikacji na najpopularniejsze platformy oraz wszelkich innych instytucji promujących i wykorzystujących mobilność, aby rozpocząć Nowy Rok od podniesienia swojej wartości w branży i od nagrody przyznawanej przez środowisko i dla środowiska związanego z szeroko rozumianym mobile.

Laureatami nagród MTA dotychczas zostali między innymi TVN, Knorr - Unilever Polska, Red Bull Polska, Ministerstwo Środowiska, Miasto Kraków, Raiffeisen Polbank Grupa, Onet.pl, P4, Bank PeKaO, Cyfrowy Polsat i wiele innych.

Zobacz zwycięzców I edycji Mobile Trends Awards 2011

Zobacz zwycięzców II edycji Mobile Trends Awards 2012

Regulamin Mobile Trends Awards


Kapituła Konkursowa:

Monika Mikowska

Szefowa agencji marketingu mobilnego mobee dick. Orędowniczka filozofii 3P - Pięknych, Prostych i Praktycznych rozwiązań mobilnych. Autorka kilku publikacji branżowych, np. "Raport użyteczności mobilnych aplikacji bankowych", "Marketing mobilny w Polsce 2012/2013", czy "Mobile Commerce w Polsce 2013". Prelegentka na konferencjach poświęconych tematyce rozwiązań mobilnych, szkoleniowiec, wykładowca na SGH w Warszawie i AGH w Krakowie. Autorka bloga jestem.mobi, na którym popularyzuje wiedzę o mobile marketingu. Absolwentka poznańskiej Akademii Ekonomicznej. Monika specjalizuje się w zagadnieniach użyteczności aplikacji i stron mobilnych oraz strategiach marketingu mobilnego.

Kamil Brzeziński

szef zespołu mobilnego w Agora S.A. Pracował w takich firmach jak T-Mobile (sprzedaż i marketing), Motorola (testy), Alcatel-Lucent (dokumentacja), GG Network (programista aplikacji mobilnych i szef zespołu) oraz ostatnio w Grupie Allegro, gdzie odpowiadał za rozwój serwisów i aplikacji mobilnych. Od kilku lat prowadzi też własną działalność (szkolenia, kampanie marketingowe i tworzenie aplikacji mobilnych). Dzięki zdobytemu doświadczeniu zna praktycznie wszystkie platformy mobilne, ich interfejs użytkownika i przede wszystkim zalety oraz wady. Uwielbia testować sprzęt, a jeszcze bardziej aplikacje.

Łukasz Kłosowski

Założyciel pierwszego serwisu o marketingu mobilnym GoMobi.pl znajdującego się w obecnym okresie w fazie intensywnego rozwoju. Wieloletni dziennikarz mediów branżowych - współtworzył i przez lata rozwijał Wirtualnemedia.pl, gdzie zajmował się rynkiem telekomunikacyjnym i internetowym. W redakcji Interaktywnie.com był autorem pierwszych Raportów, które teraz definiują polski rynek internetowy i dostarczają mu cennych informacji. Na swoim koncie ma publikacje w "Rzeczpospolitej" i miesięczniku "Press".

Krzysztof Gontarek

Redaktor naczelny i współwłaściciel Dziennika Internautów. Dziennik Internautów (DI), to elektroniczne pismo poświęcone branży internetowego biznesu, telekomunikacji oraz społeczności skupionych wokół nowych technologii. Związany z serwisem od 2000 roku. W ramach magazynu Web Express prowadził dział z informacjami 'Web Express NEWS'. Od roku 2000 redaktor, a od roku 2004 redaktor naczelny Dziennika Internautów.

Rafał Pieszczek

Software Developer w francuskiej agencji Nextedia. Zajmuje się programowaniem aplikacji social media wykorzystując najpopularniejsze serwisy social'owe, stron mobilnych wykorzystując HTML5, jQuery Mobile, XUI, Java for Android oraz PhoneGap. Programista z zamiłowania i pasji, która przerodziła się w zawód. Geek innowacji i nowych technologii. W wolnych od kodu chwilach poznaje systemy operacyjne GNU/Linux oraz MS Windows od strony słabych punktów ich zabezpieczeń.

Marcin Bielówka

Prezes Zarządu Funduszu Zalążkowego Krakowskiego Parku Technologicznego. Kieruje projektem "Inkubowanie nowych, innowacyjnych firm w Krakowskim Parku Technologicznym" w ramach którego są powoływane do gospodarczego życia nowe firmy. Ekonomista, specjalista w zakresie finansowania projektów i ekonomiki inwestycji. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie i Społeczeństwa Informacyjnego na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Vitaliy Rudnytskiy

W zespole Developer Experience w firmie SAP jest odpowiedzialny za kilka obszarów, w tym za programy developerskie na Europę Środkowo-Wschodnią. W centrum zainteresowań: technologie mobilne, rozwiązania Big Data i Fast Data, analityka oraz wizualizacja zbiorów danych. Absolwent Politechniki Wrocławskiej i studiów podyplomowych na SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako konsultant technologiczny najpierw w Polsce, potem w USA w Dolinie Krzemowej. Autor artykułów, blogger na Vital BI, prelegent na konferencjach po obu stronach Atlantyku. W 2010 roku wybrany do grupy SAP Mentors – osób uznawanych za najbardziej wpływowe w społeczności technologicznej SAP. Od roku z powrotem w Polsce, mieszka we Wrocławiu i oddaje się pasji kolekcjonowania starych grafik tego ukochanego miasta.

Agnieszka Ferenc

Kierownik Zespołu Rozwoju Produktu Reklamowego AdTotal. Z branżą reklamową związana od 2008 r. W WP kieruje zespołem dedykowanym Mobile, WOMM i SEM. Odpowiada za rozwój oferty reklamowej spółki w w/w obszarach, ze szczególnym uwzględnieniem sektora mobile, rozszerzanie sieci partnerów biznesowych WP w Polsce i za granicą, realizację strategicznych projektów firmy. Tworzyła i rozwijała Multimedialną Sieć Reklamową Wirtualnej Polski, AdTotal. Jest szefową grupy roboczej IAB Polska Mobile Marketing. Karierę zawodową rozpoczęła w Agencji Rezerw Materiałowych, gdzie odpowiadała m.in. za przygotowanie i realizację umów i przetargów publicznych związanych z branżą IT. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Robert Rachwał

Absolwent Elektronicznego Przetwarzania Informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, właściciel firmy ClickMaster Polska specjalizującej się w tworzeniu mobilnych stron internetowych dla firm z sektora MSP. Autor raportu na temat mobilnego Internetu (kwiecień 2011). Bezgranicznie wierzy w przyszłość mobilnego internetu. Pasjonat najnowszych technologii i nowych mediów. Pomysłodawca i główny realizator Mobile Trends Conference oraz Mobile Trends Awards.Sponsorzy konferencji:


Patroni Medialni: